Private Label

Elif Kozmetik olarak üretim kapasitemizin yaklaşık %20'sini Private Label ürünler üretmek için kullanmaktayız. Ulusal hipermarketler Tesco, Metro Cash & Carry, CarrefourSA, Watsons gibi zincir mağazalarla kendi özel markaları ile faaliyet göstermektedir..

Private LabelÖzel Üretim

Elif Kozmetik olarak 20 yılı aşkın tecrübemiz ile özel üretim alanında ülkemizin öncüleri arasında yer almaktayız. Üstün kalite, uygun fiyat ve memnuniyet garantisi ile siz değerli müşterilerimize gururla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uçtan Uca Hizmet

“Marka”nın bir firma için ne kadar değerli olduğunu, firmanın kimliğini yansıttığını ve karakteriyle bir bütün olduğunu bilir ve tüm iş adımlarımızı atmadan önce sizi iyi tanımaya gayret ederiz. Uzmanlarımızla birlikte yürüttüğümüz özel çalışmalar neticesinde hızlı bir biçimde beklentilerinizin üstüne çıkmaktayız..

PRİVATE LABEL

Bebek Bakım
Ürünleri
İncele

PRİVATE LABEL

Islak Mendil

Ürünleri

İncele

PRİVATE LABEL

Kişisel Bakım

Ürünleri

İncele

Bebek Bakım

Dokunmaya kıyamadıklarımız o kadar yumuşak ki… Kıyamıyoruz çünkü bebek derisi gerçekten hassas. Bakımlarının her aşamasında onlara özel formüle edilmiş ürünlere ihtiyaç duyarlar. Sahip olduğumuz hassasiyet ve farkındalık doğrultusunda bebek bakım ürünlerinde en doğal ve temiz içerikleri kullanarak en yüksek fayda sağlamayı hedeflerken aynı zamanda bebeğin bakımını üstlenen ebeveyn ile bebek arasındaki duygusal bağı güçlendirecek bir teması da önemsiyoruz.

Islak Mendil

Islak mendil ve havluların her an her yerde hijyenik bir temizliği mümkün kılan yapısıyla hayatınıza pratik bir çözüm kazandırabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda bulunurken ellerinizi hijyenik bir şekilde temizlemek için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ev veya ofis içerisinde hızlı bir el temizliği için farklı bir alternatife sahip olabilirsiniz. Pratik kullanımı sayesinde gündelik yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası olan ıslak mendil ve havlular ile zararlı bakterilere dur deyin!

Kişisel Bakım

Sağlıklı bir yaşam için yapılması gerekenler listelendiğinde, kişisel bakım şüphesiz ki kendine her zaman ilk sıralarda yer bulur. Elif Cosmetics’te özgün bileşenler kullanılarak farklı cilt tipleri ve vücut bölgeleri için üretilen kişisel bakım ürünleri hem sağlığınızı korumanıza hem de estetik anlamda göze hoş gelen bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur.

Daha Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Translate »